نحوه ثبت نام

کاربر گرامی، جهت ثبت نام در فروشگاه و خرید اینترنتی ابتدا میبایست در بالای سایت سمت چپ روی گزینه ورود به حساب کلیک نمایید سپس شماره همراه خود را وارد نموده منتظر ارسال کد تایید باشید.

عدم ارسال کد برای شما به این معنی میباشد که شما پیامک های تبلیغاتی را از مخابرات مسدود نمودید.

جهت حل مشکل میتوانید از شماره همراه دیگری استفاده نمایید یا با شماره های 01332623926-093633996023-09928659030

تماس بگیرید و کد تایید را دریافت نمایید. پس از ورود کد تایید مشخصات کامل خود را وارد نمایید تا اطلاعات کاملی از شما در سامانه ثبت شود که در صورت بروز هر مشکل بتوانیم با شما ارتباط بر قرار نماییم.

جهت خرید بعد از ثبت نام روی هر محصولی که مد نظر دارید کلیک نمایید و به سبد خرید خود اضافه کنید و در انتها بعد از اعلام ادرس مورد نظر و تکمیل گزینه های مشخص در قسمت پرداخت از پرداخت توسط زرین پال استفاده نمایید.

پس از تکمیل فرایند مجددا پیامک کد پیگیری سفارش برای شما ارسال خواهد شد و در اسرع وقت( حد اقل یک روز کاری و حداکثر4 روز و در صورت عدم موجودیت کالا حداکثر یک هفته) محصول به دست شما میرسد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در ارسال کالا مبلغ پرداختی شما مرجوع خواهد شد.

حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

پست پیشتاز یا تیپاکس برای خارج از سه شهر کوچصفحان و رشت و لولمان

و پیک فروشگاه در شهر های رشت و کوچصفهان و لولمان میباشد.

اگر در شهر های ذکر شده سکونت دارید از پیک فروشگاه که کم هزینه تر یا رایگان است استفاده نمایید.

در دیگر نقاط کشور یکی از گزینه های تیپاکس یا پست پیشتاز را توصیه مینماییم.

روزهای ارسال کالا فقط چهار شنبه ها و پنج شنبه ها میباشد و که بنا بر فاصله شهرها شنبه ها یا یک شنبه ها به شما خواهد رسید.

در صورت خرید بالای 500 هزار تومان برای خارج از شهرهای ذکر شده هزینه ارسال رایگان میباشد و برای خرید بیش از 300 هزار تومان در شهر های ذکر شده ارسال رایگان میباشد.

هزینه های ارسال شامل هزینه های بسته بندی و پست می شوند. تعرفه ها بررسی شدند. ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک پارت جمع آوری کنید.  بسته ها با تایید خود شما ارسال می شوند ولی ممکن است شکننده باشند.