آبرنگ 12 رنگی پالتی بزرگ

180,000 ریال
حداکثر 48 ساعت بعد از سفارش

آبرنگ 12 رنگی پالتی بزرگ

تعداد

آخرین باری که این محصول به سبدخرید افزوده شد: 1400-03-11

آبرنگ ۱۲ رنگ پالت دار تنها یک آبرنگ نیست، بلکه به همراه یک پالت و یک قلم مو محصولی کاربردی برای هنرمندان کوچک شماست.

شاید نقاش شدن یکی از آرزوهای فرزند شما باشد و بدون شک وی به همراه داشتن یک پالت و قلم مو، برای نقاشی را شروعی برای ورود به دنیای هنرمندانه ی کوچک خود می داند.

آبرنگ ۱۲ رنگ پالت دار ، دارای ۱۲ رنگ دایره ای شکل آبرنگی است که روی یک پالت قرار دارد. همچنین یک قلم مو در داخل آن هست و فضایی نیز برای ترکیب کردن رنگ ها و خلق رنگ های جدید و هنرمندانه در نظر گرفته شده است.

کافی است کودک شما نوک قلم رو داخل آب کند، بر روی رنگ ها مالیده و سپس در داخل فضای خالی در نظر گرفته شده بر روی پالت، رنگ ها را ترکیب کرده و نقاشی های زیبا بکشد.

نقاشی با آبرنگ را می توان از دوست داشتنی ترین و لذت بخش ترین بخش های نقاشی دانست که نه تنها کودکان، بلکه نقاشان بزرگ را نیز سر ذوق می آورد.

کودک شما با نقاشی کردن نه تنها سرگرم می شود، بلکه خلاقیت خود را بروز می دهد و استعدادهایش را شکوفا می کند. دنیای کودکانه اش را بر روی کاغذ می آورد، و درون خویش را به همه نشان می دهد.

به اعتقاد روان شناسان، نقاشی، شخصیت کودک را آشکار می سازد و نقاشی با آبرنگ علاوه بر این فواید، آرامش خاصی را به کودک می بخشد، چرا که آب را وارد دنیای نقاشی کرده است.

7 قلم

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (0)
تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.