آبرنگ 12 رنگی پالتی بزرگ

150,000 ریال
بدون مالیات

آبرنگ 12 رنگی پالتی بزرگ

تعداد
ناموجود

آبرنگ ۱۲ رنگ پالت دار تنها یک آبرنگ نیست، بلکه به همراه یک پالت و یک قلم مو محصولی کاربردی برای هنرمندان کوچک شماست.

شاید نقاش شدن یکی از آرزوهای فرزند شما باشد و بدون شک وی به همراه داشتن یک پالت و قلم مو، برای نقاشی را شروعی برای ورود به دنیای هنرمندانه ی کوچک خود می داند.

آبرنگ ۱۲ رنگ پالت دار ، دارای ۱۲ رنگ دایره ای شکل آبرنگی است که روی یک پالت قرار دارد. همچنین یک قلم مو در داخل آن هست و فضایی نیز برای ترکیب کردن رنگ ها و خلق رنگ های جدید و هنرمندانه در نظر گرفته شده است.

کافی است کودک شما نوک قلم رو داخل آب کند، بر روی رنگ ها مالیده و سپس در داخل فضای خالی در نظر گرفته شده بر روی پالت، رنگ ها را ترکیب کرده و نقاشی های زیبا بکشد.

نقاشی با آبرنگ را می توان از دوست داشتنی ترین و لذت بخش ترین بخش های نقاشی دانست که نه تنها کودکان، بلکه نقاشان بزرگ را نیز سر ذوق می آورد.

کودک شما با نقاشی کردن نه تنها سرگرم می شود، بلکه خلاقیت خود را بروز می دهد و استعدادهایش را شکوفا می کند. دنیای کودکانه اش را بر روی کاغذ می آورد، و درون خویش را به همه نشان می دهد.

به اعتقاد روان شناسان، نقاشی، شخصیت کودک را آشکار می سازد و نقاشی با آبرنگ علاوه بر این فواید، آرامش خاصی را به کودک می بخشد، چرا که آب را وارد دنیای نقاشی کرده است.

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

آبرنگ آریا 6 رنگ

آبرنگ آریا 6 رنگ

قیمت 105,000 ریال
آبرنگ 12 رنگی پالتی بزرگ

آبرنگ 12 رنگی پالتی بزرگ

قیمت 150,000 ریال
آبرنگ 12 رنگی پالتی متوسط

آبرنگ 12 رنگی پالتی متوسط

قیمت 100,000 ریال
آبرنگ 12 رنگ پالمو

آبرنگ 12 رنگ پالمو

قیمت 150,000 ریال
chat نظرات (0)
تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.